About هواکش صنعتی

شرکت هوای پاک آماج به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه و تولیدکننده انواع فن ها و هواکش صنعتی و خانگی شامل: (فن های) هواکش سانتریفیوژ (یوتیلیتی، دبل ، فشاربالا، رادیال و کانالی) - فن های (هواکش های) آکسیال(خانگی، دیواری، سقفی، کانالی و جت فن) - اگزاست فن سانتریفوژ سقفی و همچنین محصولات خاص شامل: فن دمنده سایدچنل - کوره هوای گرم صنعتی(هیتر) - سایکلون و سیستم تصفیه دود می باشد.

نحوه انتقال قدرت از الکتروموتور به پروانه به سه حالت صورت می گیرد :

ورود به حساب کاربری یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

از هواکش های فشار بالا معمولا در کاربرد های روزانه و همچنین صنعتی استفاده می شوند. این نوع هواکش ها را با نام دیگر هواکش های فشار بالا شعاعی نیز می شناسند که در ساخت آن ها هم از پره های خم شده به جلو و هم از پره های خم شده به عقب استفاده می شود. ویژگی بارز این هواکش این است که می توانند فشار بالایی تولید کنند اما در عوض دبی حجمی ای که جا به جا می کنند کم است.

این نوع از فن ها را معمولا با نام فن های پروانه ای نیز می شناسند. ساختار هواکش پروانه ای

لوله اسپیرال چیست؟ ساخت و تولید لوله‌های فولادی به روش‌های مختلف انجام می‌شود. روش اسپیرال یکی از روش‌های تولید، ساخت لوله فولادی است که به این نوع از لوله‌ها لوله اسپیرال فولادی یا متداول‌تر لوله اسپیرال می گویند.لوله فولادی در این روش، از ورقه‌های فولادی با ...

محصول از قبل به علاقه مندی ها اضافه شده! مشاهده لیست علاقه مندی ها

کارمندان و کارکنان دائماً در معرض آلاینده‌های موجود در هوای یک مرکز تجاری هستند، زیرا نمی‌توانند برای فرار از آلاینده‌ها از جای خود بلند شوند و آنجا را ترک کنند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد بنا به کاربرد، فن های صنعتی طیف گوناگونی را شامل می شوند و برای تعیین قیمت هواکش صنعتی می توان به پارامتر های مانند، نوع انتقال نیرو در فن ( تسمه ای یا کوپله مستقیم)، جنس و ضخامت هوزینگ هواکش، برند و توان موتور استفاده شده و اشاره نمود.

طراحی سیستم تهویه صنعتی در زمینه طراحی سیستم تهویه صنعتی شناخت نیاز مشتری برای رسیدن به انتظارات او مهم است.

در کل هواکش هایی را می توانیم صنعتی کوچک بنامیم که دارای اندازه ای کوچک بوده و در کنار آن نیز در محیط های محدود و کوچک که تعداد افراد حاضر در آن اندک باشد؛ قرار می گیرند. 

هواکش آکسیال هواکشی است که در آن جریان هوا موازی با محور پروانه به حرکت در می آید در واقع پره های موجود در این هواکش هوا را به صورت موازی با محور چرخش هوا تیغه ها به حرکت در می آورند، این مدل از هواکش آکسیال دارای کاربردهای زیادی است و در محیط های خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در توضیحی دیگر هواکش آکسیال می تواند هوا را در جهت محور موتور جا به جا کند و در جاهایی که فشار استاتیک سیستم کم باشد از هواکش آکسیال یا محوری استفاده می شود.

در جواب سوال این که هواکش صنعتی بزرگ چیست می توان گفت در اماکن صنعتی تهویه هوا، گاز و دوده های تولید شده در برخی صنایع امری اجتناب نا پذیر است.

دستگاه های گردگیر صنعتی امروزه هوای پاکیزه به یک دُر نایاب تبدیل شده است. سطوح آلودگی هوا پیوسته در حال افزایش است و در همه جا وجود دارد و برای برطرف کردن این مشکل، دستگاه های به نام دستگاه های گردگیر صنعتی ساخته شده‌اند که یک فناوری جدید است تا به توقف آلودگی و ایجاد ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *